top of page
arka.png

Hakkımızda

arka.png
hakkımızda.jpg
vals (1).JPG
hakkımızda-2.jpg

Bizim Hikayemiz

Emeğinizin Karşılığı

1989 yılında kurulmuş olan firmamız; Konya’da 4000 m² kapalı alan üzerine kurulu üretim tes-islerinde 50 kişilik deneyimli kadrosu ve birçok ülkede bulunan bayii ağı ile, her türlü değirmen makinaları imalatı alanında faaliyet göstermekte, müşterilerine un ve irmik üretim tesisleri konusun-da anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

 

Firmamız, kurulduğu yıllardan itibaren sürekli olarak kendini yenilemiş, makine parkurunu CAD-CAM destekli CNC tezgahlarıyla zenginleştirmiştir. Ayrıca ileri teknoloji üretim standartlarında üretilen makina ve sistemlere %100 kontrol uygulamak suretiyle hata payını sıfıra çekmektedir. 

 

Bunların yanı sıra makinaların hatasız ve en hızlı biçimde boyanmasına imkan verecek son teknoloji bir boya ünitesini, hızlı ve etkili üretim sistemine uyum sağlayacak ve müşteriye hızlı yedek parça tedarikine olanak verecek modern ve ergonomik bir yedek malzeme deposunu işletmeye alarak, bugün itibariyle geldiği noktada ürünlerini dünyanın 32 ülkesine ihraç eder hale gelmiştir.

Misyonumuz

Özunmak Değirmen A.Ş misyonu ; müşteri memnuniyetine odaklanarak ülkemizin rekabet gücünü ve refahını arttırmak sürekli kılmak,uluslararası markalarla rekabet edebilen,ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen,topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak, ulusal önceliklerimiz doğrultusunda bilim ve teknoloji politikaları geliştirmek,bunları gerçekleştirecek altyapı ve araçları oluşturmaya katkı sağlamak,araştırma ve geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve yürütmek,bilim ve teknoloji kültürü oluşturmakta öncü rol oynamaktır.

Vizyonumuz

Toplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden , bilim ve teknoloji alanlarına yenilikçi,yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olmaktır.

geçiş.jpg

Neden Biz

Firma olarak her zaman müşterilerimizi çok iyi tanımayı ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefledik. Sektördeki birçok ilklere imza attık. Bugün 26 sene önce 15-20 müşteri adedi ile başladığımız ticaret hayatımıza 400’ün üzerinde müesseseye hizmet vererek devam etmekte isek bunu siz müşterilerimizi tanımamıza ve ihtiyaçlarınızı bilmemize borçluyuz.

bottom of page